Kategórie      
Novinky
Svadobný eshop Vydávamsa.sk

Chystáte svadbu? Náš svadobný eshop je tým správnym miestom pre Váš nákup. Či už hľadáte kompletnú svadobnú výzdobu alebo len pár svadobných doplnkov, ktoré chýbajú k dokonalosti, u nás nájdete to,...

viac
Doprava zdarma

Teší nás, že u nás nakupujete. Preto Vám ponúkame viac:   Dopravu zdarma máte už pri nákupe nad 45€ pri spôsobe dopravy Slovenskou poštou*. Dopravu zdarma kuriérom Vám dáme pri nákupe nad 75€.   *...

viac

Svadobný poradca

1 2 >>
Ako pripraviť neodolateľný sladký svadobný bufet

Candy bar alebo sladký bufet je obľúbenou súčasťou každej svadobnej výzdoby. Vyzerá veľmi štýlovo, môžete ho naaranžovať podľa vlastnej fantázie a zladiť v štýle svadby. A to najlepšie na Candy bare? Je plný lákavých sladkostí, ktorým neodolajú ani veľkí ani malí. Uznajte, že takto pôsobivo vystavené svadobné zákusky a pochutiny pôsobia oveľa efektnejšie, ako keby boli len poukladané na tanierikoch a rozdané na stoloch.

viac
Tipy na vlastnoručne robené svadobné dekorácie - Rustikálny štýl

Vyrobiť si vlastné svadobné dekorácie vôbec nemusí byť ťažké. Naopak, vnesiete do vašej svadobnej výzdoby niečo osobné prácou vlastných rúk. Výroba dekorácií tiež môže byť kreatívna zábava alebo relax, vďaka ktorému sa na chvíľu ponoríte do procesu tvorby a uvoľníte nahromadený stres, ktorý so sebou plánovanie svadby tiež prináša. Stačí len nejaká malá milá drobnosť, ktorú zladíte k štýlu vašej svadobnej výzdoby....

viac
Návod, ako hravo vytvoriť zasadací poriadok na svadbu

Tvorba zasadacieho poriadku na svadbe nie je vždy jednoduchou úlohou. Chcete, aby boli všetci spokojní a cítili sa dobre, no nie vždy je možné každému vyhovieť. No nebojte sa, s našimi tipmi zasadací poriadok zvládnete hravo a s prehľadom.

viac
Svadba pod holým nebom

Krásne letné počasie a dlhé teplé večery – to sú ideálne podmienky na svadbu pod holým nebom. Chce to síce trochu odvahy, no ak nájdete vhodné priestory a pripravíte sa aj na možnú zmenu počasia, bude z toho nezabudnuteľný zážitok. Veď svadby konajúce sa pod holým nebom ešte u nás nie sú také časté  a tak bude tento deň pre všetkých výnimočný.

viac
Svadba v ružovej - prečo ju nevesty milujú

Ružová...farba zamilovanosti, lásky, rozkvitnutých ruží. Pôsobí nežne, očarúva zmysly. Ružová je proste dokonalá romantická farba a aj preto je veľmi obľúbenou voľbou pri výbere svadobnej výzdoby. A tu je niekoľko inšpirácií, ako ružovú na svadbe použiť a s akými ďalšími farbami sa bude pekne kombinovať.

viac
Svadobné kvety v lete - z čoho si vybrať a ako sa o ne postarať?

Svadba v lete ponúka okrem krásneho slnečného teplého počasia aj ďalšie výhody –všetko je krásne farbené, rozkvitnuté a zelené. Pre krásnu romantickú svadbu je toto ročné obdobie ako stvorené a u nás na Slovensku sa práve teraz koná jedna svadba za druhou. A tak ako každé ročné obdobie, aj leto nám ponúka nádherné sezónne kvety, ktoré ešte viac podčiarknu letnú atmosféru vašej svadby. Po akých...

viac
Deti na svadbe? Nebojte sa, bude to zábava!

Smejú sa, behajú, niekedy aj plačú, no predovšetkým sa úprimne tešia zo zábavy okolo seba. Deti na svadbe nemusia byť žiadnym postrachom, naopak môžu prispieť k vytvoreniu nezabudnuteľnej veselej atmosféry. Dôkladnou prípravou zabezpečíte, že si vašu svadbu bezstarostne užijú deti, ich rodičia aj všetci hostia.

viac
Prečo je BOHO bohovské?

Svadba v štýle Boho patrí v zahraničí medzi najpopulárnejšie svadobné trendy a obľúbenosť tohto štýlu stále narastá aj na Slovensku.  Uvoľnená atmosféra spája prírodné prvky s romantickými detailmi s nádychom individuality a nespútanosti. Svadba v štýle Boho je jednoducho bohémskou oslavou!

viac
Harmonogram svadobného dňa

Ako bude prebiehať váš svadobný deň? To je samozrejme individuálne u každého páru, no základná osnova je podobná a má svoju postupnosť. Pri plánovaní priebehu svadobného dňa myslite aj na dostatočnú časovú rezervu medzi jednotlivými úkonmi, aby ste sa nedostali do časového stresu a sklzu.

viac
Jarné svadobné kvetinové inšpirácie

Jar je tu a s ňou aj krásne voňavé jarné kvietky. Ak v tomto období chystáte svadbu, máte z čoho vyberať. Jarné kvietky v sebe nesú posolstvo niečoho nového, veď príroda sa po zime prebudila a začína nový cyklus rovnako ako vy začnete svadobným dňom novú etapu života. Oslávte ju jarnou kvetinovou výzdobou!

viac
Ako si poradiť so zoznamom svadobných hostí

Svadba je oslavou uzavretia manželstva dvoch milujúcich sa duší a zároveň udalosťou, ktorá spája rodinu, priateľov a vašich blízkych. Svoj vysnívaný deň by ste najradšej oslávili so všetkými, ktorých máte rady. Preto môže byť ťažké rozhodnúť, koho na svadbu pozvať a koho nie. Zostavenie zoznamu hostí je jednou z prvých vecí, ktorú musíte urobiť pri plánovaní svadby. Ako na to vám poradíme v tomto článku.

viac
Krásna v svadobný deň

Každá nevesta chce byť v deň svadby nádherná a vyraziť dych svojmu ženíchovi aj svadobným hosťom. Predsvadobné skrášľovacie rituály však majú svoje pravidlá. Zostavili sme pre vás svadobný beauty list s tipmi, čo pre svoju krásu urobiť môžete  a čomu sa naopak radšej vyhnúť.

viac
Svadba podľa tradícií – najkrajšie slovenské svadobné zvyky

Tradičné svadobné zvyky dodajú svadbe tú správnu slávnostnú atmosféru a akési nostalgické čaro. Pri zostavovaní svadobného programu sa rozhodne oplatí zaradiť aspoň niektoré z nich. Zostavili sme pre vás prehľad tých najkrajších svadobných zvykov na našom území.        

viac
Svadobné kvetinové inšpirácie na zimu

Svadba v zime má svoje čaro. Možno preto, že zasnežená biela krajina sa akoby tiež zmení na nevestu. Aj keď vonku krajina spí, aj toto ročné obdobie ponúka mnoho krásnych kvetinových druhov, ktoré budú pre zimnú svadbu ako vyšité. Ak rozmýšľate, aké kvety zvoliť do svadobnej kytice či na výzdobu, inšpirujte sa tipmi z nášho článku.  

viac
Svadobné vybavovačky alebo načo nezabudnúť a ako postupovať?

Plánujete svadbu a tešíte sa na svoj veľký deň. Skúšate svadobné šaty, vyberáte výzdobu, menu...táto fáza príprav má svoje čaro. No pripraviť sa treba aj na menej romantické veci, a to na vybavovačky po svadbe. Nie je to samozrejme nič hrozné, ale mali by ste vopred vedieť, čo všetko bude treba obehať. Najmä keď úrady majú určený počet dní, do ktorých musíte...

viac
Top svadobné trendy pre rok 2017

Nový rok so sebou prináša nové trendy, ktoré neminú ani prípravu svadby. Ak vás práve v roku 2017 čaká váš veľký deň D, inšpirujte sa novinkami, ktoré budú v nasledujúcom období IN.

viac
1 2 >>