5 TIPOV NA DARČEKY PRE SVADOBNÝCH HOSTÍ

Vydávam sa

Plánujete svadbu a premýšľate nad darčekmi pre Vašich svadobných hostí? Darčeky nielen nádherne dotvoria Vašu svadobnú výzdobu, ale stanú sa aj milým poďakovaním a spomienkou pre Vašich svadobných hostí.

 

Darčeková krabička

K najviac vyhľadávaným patrí svadobná krabička menšej veľkosti. Krabičku je možné naplniť rôznymi sladkosťami, príveskami a akýmikoľvek malými predmetmi. Krabička sa súčasne dá využiť aj ako menovka pre hosťa, kde meno môžeme napísať priamo na krabičku alebo na osobitnú na visačku, ktorú priviažeme na krabičku. Krabičky sú vyrábané vo viacerých štýloch, tvaroch a veľkostiach. Viete si vybrať napríklad krabičku v tvare zlatej / kraftovej truhličky. V ponuke sú aj krabičky, na ktorých je vytlačené poďakovanie. Vkusným a neprehliadnuteľným doplnkom výzdoby svadobných stolov je krabička v tvare srdca.

 

Darčekové vrecúško

Jeho využitie je podobné ako u darčekovej krabičky. Najrozšírenejšie sú jutové vrecúška, ktoré nádherne doladia Vašu svadobnú výzdobu v rustikálnom alebo prírodnom štýle. Veľmi pekné sú vrecúškové menovky, kedy na kraftový papier ručne napíšeme meno a previažeme ho úzkou stužkou okolo vrchnej časti vrecúška. K prírodnej a rustikálnej výzdobe sa tiež hodia papierové vrecúška, ktoré sú prelepené originálnou nálepkou. V ponuke sú tiež organzové vrecúška, ktoré si farebne viete zladiť s výzdobou Vašej svadby.

 

Svadobný bublifuk

Osobitnou kategóriou sú bublifuky. Najväčšiu radosť nimi spravíte deťom, ktoré ich okamžite začnú využívať a dodajú tak magickú atmosféru Vašej svadobnej hostine. Bublifuk viete taktiež použiť ako menovku, prostredníctvom zaviazanej visačky. V ponuke ja napríklad srdiečkový bublifuk v jednoduchom elegantnom prevedení.

 

Medíky

Výborným darčekom pre Vašich svadobných hostí je tiež minimedík. Výborne slúži aj ako štýlová menovka, kedy na viečko medíku previažeme visačku s menovkou konkrétneho hosťa. Hosť si po svadbe môže v pohodlí domova osladiť čaj a zaspomínať na Váš čarovný svadobný okamih.

 

Čokoládky s originálnym textom

Veľmi obľúbenými sa tiež stali čokoládky/krovky, ktorú sú dizajnovo zladené k Vašej výzdobe a tak dotvárajú originálnu dekoráciu svadobných stolov. Na čokoládkach sú zvyčajne vytlačené Vaše iniciály/mená a dátum svadby. Čokoládky môžete taktiež využiť ako menovky, kedy na obale budú vytlačené mená hostí.

 

Veríme, že Vám naša ponuka pomôže pri výbere darčekov pre Vašich hostí a vyberiete si tie, ktoré sú pre Vás najvhodnejšie a ktoré budú originálnym poďakovaním Vašim svadobným hosťom.