SVADBA AKO Z ROZPRÁVKY

Vydávam sa

Túžite po rozprávkovej svadbe s čarovnou atmosférou, na ktorú bude každý ešte dlho spomínať? Máme tu december, čas Vianoc, čas rozprávok a splnených prianí. Preto sme si pre vás práve teraz pripravili zopár inšpirácií a rád, ako si pripraviť svadbu ako z rozprávky.

Kráľovská výzdoba

Aby ste vytvorili dojem čarovnej krajinky, stavte na správne dekorácie. No nemáme na mysli nič gýčové. Naopak krásny efekt dosiahnete jemne ladenou výzdobou v jednom farebnom tóne. Ideálne sú perlykryštálové girlandy, dekoračné pierka či kvetinové gule. Pomocou týchto dekorácií krásne ozdobíte svadobné stoly.

Zdroj obrázkov: John Labbe , Dreammakers Weddings & Events

Veľa, veľa kvetov

Rozprávková svadba by mala byť plná kvetov. Čím viac, tým lepšie. Do váz na stoloch umiestnite obrovské kytice. Z kvetov môžete vytvoriť aj celý kvetinový strop alebo ich nechať visieť aspoň ponad svadobným stolom. Nemusí ísť len o živé kvety, pekne budú vyzerať aj papierové kvetiny, girlandy či pom pomy. Ak máte svadbu v zime, vytvorte si zimnú krajinku pomocou veľkých konárov vo vázach.

Zdroj obrázkov: John Labbe, Pinterest

Celé to pekne osvetlite

Posledným, no najdôležitejším krokom je správne osvetlenie. To je totiž kľúčom k úspechu a vytvoreniu priam nadpozemskej atmosféry. Zvoliť môžete napríklad náladové modré či fialové svetlo. Uvidíte, ako sa celá miestnosť zmení. V tom prípade je najlepšie mať celú výzdobu aj kvetiny v bielej farbe, ktorá pod farebným svetlom vytvorí ten správny efekt.

Pekný efekt vytvoria aj jemné svetielka, ktoré môžete nechať visieť zo stropov a pozdĺž stien. Intímnu atmosféru dodajú sviečky, kahance, či veľké svietniky na stoloch. Vyhrajte sa s osvetlením a nakombinujte jednotlivé druhy svetiel. Vznikne vám tak ozajstná rozkvitnutá rozprávková krajinka osvetlená akoby mesačným svitom.

Zdroj obrázkov: Kirk Mastin of Mastin Studio, Heather Jowett

 

Späť na zoznam článkov