PREČO JE BOHO BOHOVSKÉ?

Vydávam sa

Svadba v štýle Boho patrí v zahraničí medzi najpopulárnejšie svadobné trendy a obľúbenosť tohto štýlu stále narastá aj na Slovensku.  Uvoľnená atmosféra spája prírodné prvky s romantickými detailmi s nádychom individuality a nespútanosti. Svadba v štýle Boho je jednoducho bohémskou oslavou!

Nastávajúce letné mesiace sú ideálnym obdobím na prípravu svadby v štýle Boho, keďže takáto svadba je väčšinou situovaná úplne alebo aspoň sčasti vonku pod holým nebom.  Ale aj v prípade, že sa vaša svadba bude konať v uzatvorených priestoroch, s trochou kreativity a so správnymi dekoráciami jej dodáte tú správnu bohémsku atmosféru.

Ako si teda pripraviť bohovskú Boho svadbu?

Nesmú chýbať drevené a rustikálne dekorácie

Roztomilé drevené dekorácie dodajú Boho svadbe ten správny nádych. Na svadobný stôl umiestnite vaše drevené iniciály alebo drevený nápis Mr. & Mrs. Na svadobnej torte nesmie chýbať originálny drevený zápich. Netradičným prvkom môže byť aj originálna drevená kniha hostí, vďaka ktorej budete mať na Váš svadobný deň ďalšiu krásnu spomienku. Hodia sa aj rôzne drevené alebo papierové tabule s nápismigirlandy, podložky pod vázy s kvetmi či iné prírodné aranžmány.

Kvety dodajú nádych romantiky a nehy

Na stoloch aj vo vlasoch. Kvety patria na Boho svadbe všade. Okrem živých kvetov na svadobných stoloch použite aj kvetinové dekorácie – napríklad papierové kvetinové pom pomy, ktoré môžete navešať na strop aj vonku na stromy. Ak máte šikovné ruky, vyrobte si vlastné kvetinové dekorácie na mieru z hodvábneho papiera. Ako bohémska nevesta si môžete dovoliť aj kvetinový veniec alebo čelenku v rozviatych vlasoch.

Zdroj: theeverylastdetail.com

Nech je to veselé

Boho svadba je plná farieb. Pomocou pestrofarebných stúh môžete vytvoriť visiace dekorácie ponad svadobnými stolmi, vyzdobiť svadobné stoličky alebo si urobiť stuhovú foto stenu povievajúcu vo vetre. Stuhy tiež môžete nechať visieť zo svadobnej kytice či kytíc pre družičky. Balóny navešajte na stropy aj  na stromy vonku. Pre podčiarknutie večernej atmosféry pridajte aj lampióny a naťahajte svetielka.

Zdroj: rusticweddingchic.com, greenweddingshoes.com, lampion-lampionnen.nl

Boho rekvizity na fotenie pobavia hostí

Čerešničkou na torte môžu byť originálne Boho rekvizity na fotenie, ktoré ešte viac podčiarknu bohovskú Boho náladu vašej svadby. Hostia sa s nimi zabavia a navyše si domov odnesú krásne veselé fotografie.  A čo takto vytvoriť priamo na svadbe malú galériu z momentiek alebo z vašich spoločných fotografií? Naťahajte šnúry a pripnite na ne vaše fotky pomocou drevených štipcov.

 

Späť na zoznam článkov