JARNÉ SVADOBNÉ KVETINOVÉ INŠPIRÁCIE

Vydávam sa

Jar je tu a s ňou aj krásne voňavé jarné kvietky. Ak v tomto období chystáte svadbu, máte z čoho vyberať. Jarné kvietky v sebe nesú posolstvo niečoho nového, veď príroda sa po zime prebudila a začína nový cyklus rovnako ako vy začnete svadobným dňom novú etapu života. Oslávte ju jarnou kvetinovou výzdobou!

Tulipány

Tulipány budú krásne vyzerať vo vysokých vázach na svadobných stoloch. Z bielych tulipánov si môžete nechať spraviť aj elegantnú svadobnú kyticu. Sýtejšie odtiene červenej zas krásne oživia výzdobu na svadobných stoloch.

Sedmokrásky

Malé biele kvietky sedmokrásky pekne vyniknú v kyticiach v kombinácii s ďalšími jarnými kvetmi. Hodia sa na výzdobu svadby konanej na čerstvom vzduchu, ladenej vo vidieckom alebo rustikálnom štýle. Môžu byť tiež súčasťou rustikálnych drevených dekorácií a kompozícií.

Zdroj obrázkov: tulleandchantilly.com

Orgován

Orgovány môžete použiť do veľkých kytíc a vytvoriť z nich honosnú výzdobu v elegantnom štýle. V bielej a fialovej farbe pôsobí priam luxusne. Pekne ale vynikne aj na vidieckej či rustikálnej romantickej svadbe.

Hyacint

Vyzerajú nádherne elegantne a okrem toho aj krásne voňajú. Hyacinty sú skutočnými poslami jari. Hodia sa do veľkých kytíc alebo z nich môžete naaranžovať menšie čisto hyacintové kytičky na svadobných stoloch. Dostanete ich v bielej, ružovej alebo fialovej farbe.

Zdroj obrázkov: elegantweddinginvites.com

Narcis

Hneď ako sa tieto kvietky začnú objavovať vieme, že jar je už nadobro tu. Žltý narcis vnesie do svadobných kytíc a výzdoby dotyk slnka a optimizmu, ale veľmi pekne vyzerá aj v bielej farbe.

Pivónia

Nádherné plné kvety pivónie sú ako stvorené do svadobných kytíc. Pôsobia nežne a romanticky a sú krásnou ozdobou každej nevesty. Hodia sa na svadbu v jemnom, elegantnom romantickom štýle. Zoženiete ich v jemných ružových odtieňoch a bielej farbe.

Konvalinka

Ďalší posol jari. Drobné biele kvietky konvalinky sa hodia ako jemný doplnok svadobných kytíc a výzdoby a dodajú im dotyk vzácnosti, keďže tento kvietok v inom ročnom období vôbec nezoženiete.

Ak chcete vašej výzdobe dodať ozajstný dotyk jari, skombinujte jarné kvietky do pestrofarebných kytíc, ktoré budú pôsobiť ako natrhané na lúke. Červené, žlté, fialové a biele kvety vytvoria tú správnu jarnú kombináciu.

 

Späť na zoznam článkov