DETI NA SVADBE? NEBOJTE SA, BUDE TO ZÁBAVA!

Vydávam sa

Smejú sa, behajú, niekedy aj plačú, no predovšetkým sa úprimne tešia zo zábavy okolo seba. Deti na svadbe nemusia byť žiadnym postrachom, naopak môžu prispieť k vytvoreniu nezabudnuteľnej veselej atmosféry. Dôkladnou prípravou zabezpečíte, že si vašu svadbu bezstarostne užijú deti, ich rodičia aj všetci hostia.

V prvom rade myslite na deti už pri písaní pozvánok a jasne uveďte, že ku svadobnému stolu pozývate aj malých huncútov. Predídete tak zbytočným nedorozumeniam. Ďalej naplánujte, kde budú deti na svadbe sedieť (pri rodičoch alebo pri vlastnom detskom stole) a ako ich zabavíte. Ideálnym riešením je najať si animátora, ktorý sa bude deťom venovať alebo poprosiť svadobného organizátora, aby do programu zaradil aj hry a aktivity pre deti. Môže ísť o rôzne súťaže, úlohy, kvíz či púšťanie detských pesničiek. Pokiaľ ale na svadbe nebudete mať osobu vyhradenú pre deti nebojte sa, je veľa ďalších spôsobov, ako deti zamestnať a zabaviť.

Zabezpečte deťom dostatok tekutín a jedla

Deti nie sú náročné. Získate si ich sladkým bufetom, z ktorého si budú môcť kedykoľvek  vybrať podľa chuti , čo len chcú. Muffiny, cukríky či lízatká im vyčaria úsmev na tvári. Okrem toho im na stoly zabezpečte rôzne ovocné džúsy, aby neboli smädné. Spokojné brušká = spokojné deti.

Vytvorte im detský kútik

Pripravte pre deti kútik plný hier. Vo výbave by nemali chýbať pastelky, ceruzky, omaľovánky, puzzle a rôzne stolové hry pre väčšie deti. Ak máte na svadbe k dispozícii aj vonkajšie priestory, môžete deťom postaviť detský stan, do ktorého sa môžu schovať a vymýšľať si vlastné hry či príbehy. Originálnym nápadom je tiež vytvoriť pre deti vlastné svadobné omaľovánky vytlačené na papieri. Môžete do nich zakomponovať bludisko, obľúbené detské postavičky na vymaľovanie, osemsmerovky alebo iné úlohy inšpirované detskými časopismi.

Zdroj: onefabday.com

Krásne fotky vďaka deťom

Deti milujú balóny a bublifuky. Zabavia sa s nimi aj sami, budú sa naháňať, smiať a fúkať bublinky. Vďaka tomu môžu vzniknúť aj krásne fotografie mladomanželského páru obklopeného poletujúcimi bublinami, balónmi a veselými deťmi. Malí huncúti sa určite potešia aj vtipným rekvizitám na fotenie, s ktorými budete mať ďalšie krásne fotky.

 

Späť na zoznam článkov