ČÍM OBDAROVAŤ SVADOBNÝCH HOSTÍ?

Vydávam sa

Blíži sa Váš svadobný deň a Vy dolaďujete posledné detaily. Rozmýšľate, akú pozornosť pripraviť pre Vašich svadobných hostí? Zostavili sme pre Vás pár tipov. Darčeky pre svadobných hostí môžu byť naozaj od výmyslu sveta. Bude to nejaká overená klasika? Niečo dobré, čo sa dá zjesť alebo vypiť? Alebo niečo praktické či dokonca niečo extra? Inšpirujte sa v článku.

Originálna klasika

Obľúbenou pozornosťou pre svadobných hostí sú jednoznačne svadobné vínka. Môžete ich pripraviť priamo na stoly a zároveň využiť ako menovky pre svadobných hostí. Vínko doplňte aj kvalitnými belgickými čokoládkami. Samozrejmosťou sú svadobné etikety na mieru.

Niečo praktické

Darčeky pre svadobných hostí môžu mať aj trvácnejší charakter, keď sa rozhodnete darovať niečo praktické, čo napríklad využijú v každodennom živote a pritom si pri pohľade na milý darček spomenú na krásne chvíle strávené na Vašej svadbe. Môže ísť o otvárač na fľaše,   hrnček, notes, štamperlík a podobne. Napadá Vás niečo?

Ďalšou možnosťou je zohľadniť ročné obdobie Vašej svadby a tomu prispôsobiť aj darčeky. Ak sa Vaša svadba koná v horúcich letných dňoch, Vašich hostí určite poteší vejárik alebo slnečné okuliare. V zime to môže byť napríklad fľaša medu, namiešaný čaj, sviečka alebo rukavičky. Fantázií sa medze nekladú.

Zdroj obrázkov: celebratemag.com, bhg.com, tipjunkie.com

Vlastnoručná výroba

Pokiaľ máte svadbu s menším počtom hostí a máte chuť na trochu kreativity, môžete im výslužku pripraviť aj vlastnoručne . Večery strávené pred televíziou sa tak premenia na večery krúžku šikovných rúk. Nebojte sa do procesu zapojiť aj družičky, môže to byť nakoniec veľká zábava. A čo také môžete pre Vašich hostí vyrobiť? Môžete napríklad navariť sladký a voňavý domáci džem  alebo upiecť sušienky. Alebo vyrobiť originálne sviečky v šálkach či darovať miniatúrne  kaktusy naaranžované v šáločkách. Na internete nájdete kopu inšpirácie spolu s návodmi. A takýto vlastnoručne vyrobený darček je naozaj od srdca.

 

Zdroj obrázkov: diyweddingexpert.com, inspiringpretty.com, my1950swedding.tumblr.com

Chcete hostí pobaviť?

Pripravte im balíček prvej pomoci, ktorý im na druhý deň pomôže zvládnuť opicu J Môžete doň zabaliť fľaštičku zásaditej minerálky, tabletku na bolesť hlavy, vitamín C, nejakú sladkosť, žuvačky a výživový doplnok s minerálmi, prípadne nejaké probiotiká. A nezabudnite pridať aj vtipný odkaz s návodom na použitie.

Zdroj obrázkov:community.theknot.com, keywordsuggest.org, notonthehighstreet.com

 

Späť na zoznam článkov