5 TIPOV NA SVADOBNÉ FOTOGRAFIE, KTORÉ BUDETE CHCIEŤ MAŤ AJ VY

Vydávam sa

Svadobné fotografie sú milými spomienkami, ktoré vám budú navždy pripomínať váš veľký deň D. Romantické, vtipné či bláznivé….vaše fotografie môžu mať akúkoľvek podobu.

Svadobný fotograf vás iste usmerní a „našteluje“ tak, aby ste mali kopec obrázkov z rôznych uhlov a póz. No nie je na škodu mať aj vlastnú predstavu, urobiť si malý prieskum a ukázať fotografovi ukážky fotografií, aké sa vám páčia a aké by ste aj vy chceli mať.

Hlavné je, aby ste na fotografiách ukázali a zachytili vaše osobnosti, náladu, atmosféru a tú správnu emóciu. Aby boli vaše svadobné fotografie čo najpestrejšie je dobré pripraviť sa a mať po ruke aj potrebné rekvizity. Tu je pár našich inšpirácií na originálne a neskutočne krásne svadobné fotografie.

V peknom aj škaredom počasí

Či už krásne svieti slniečko alebo prší, nádherné svadobné fotky môžete mať tak či onak. V daždi fotené svadobné fotografie pôsobia obzvlášť romanticky, tak prečo zo sychravého počasia nevyťažiť čo najviac? Schovajte sa spoločne pod priehľadný dáždnik a nechajte kvapky stekať po jeho bokoch. Svadobný dáždnik vás ochráni aj pred padajúcim snehom. Zaujímavé efekty dosiahnete najmä ak sa pohráte aj s okolitým denným alebo nočným osvetlením. Pozor len na silný vietor, mohol by vám totiž odviať dáždnik aj so ženíchom. Fotky so slnečníkom sa zas hodia do krásneho počasia a záhradného prostredia plného zelene a kvetov. Pohrať sa môžete so slniečkom a vytvoreným tieňom. S nežným čipkovaným slnečníkom budete vyzerať ako ozajstná princezná.

 

Zdroj: bridalguide.com, hative.com, socialbliss.com

Hravé balóny

Neskutočne veľa možností na originálne aj vtipné svadobné fotografie ponúkajú balóny. Mimoriadne efektne vyzerajú hlavne veľké guľaté jumbo balóny. Balóny vnesú do vašich svadobných fotografií akúsi vzdušnosť, ľahkosť či roztopašnosť. Môžete si vybrať farebné balónybalóny v tvare srdiečka alebo aj balóny s potlačou Mr.&Mrs. Opäť ale pozor na silný vietor 😉

 

Zdroj: deerpearlflowers.com, bridgetborden.com, elegantweddinginvites.com

Obklopení bublinami

Tamtadadaá…idú novomanželia. Či už vychádzate z kostola, sobášnej siene alebo auta, váš príchod bude efektnejší v sprievode poletujúcich bubliniek. Zainteresujete tak do svadobných fotiek aj hostí, a radosť z fúkania bubliniek budú mať najmä deti. Svadobné bublifuky sú navyše milou pozornosťou, ktorá vašich hostí zaiste poteší.

 

Zdroj: brit.co, weddingsonline.ie, districtweddings.com

Vytvorte si originálnu fotostenu

Na svadbe sa s vami chce odfotiť každý, preto je dobré mať prichystané pekné pozadie pre spoločné svadobné fotografie. O tom, ako si vytvoriť krásnu fotostenu z vlastnoručne vyrobených papierových kvetov sme písali aj v tomto našom článku. Vaša svadobná fotostena však môže mať akúkoľvek podobu, zladenú k štýlu vašej svadby. Krásne pozadie vytvoríte napríklad zo zavesených pásov organzystúhsvetielok alebo z drevených paliet. Všetko môžete ešte doplniť a ozdobiť živými kvetmi alebo papierovými pom pomami a girlandami. Vytvoriť si tiež môžete vlastnú originálnu scenériu tvorenú rôznymi romantickými aranžmánmi. Použite podstavce rôznej výšky, na ktoré poukladáte vázy s kvetmi, svietniky so sviečkamidrevené písmená či romantickú vtáčiu klietku.

 

Zdroj: modwedding.com, i.pinimg.com, popsugar.com

S fotorekvizitami je zábava

A nakoniec nesmú chýbať rekvizity na fotenie, s ktorými si urobíte vtipné fotky nielen vy, ale aj vaši svadobní hostia. Klobúk, fúzy, motýlik či okuliare…sada rekvizít obsahuje viacero kúskov, z ktorých si každý vyberie. Medzi ďalšie vtipné rekvizity patrí napríklad aj filmová klapkaplagát WANTED alebo rôzne vtipné nápisy.

 

Zdroj: bridalmusings.com

 

Späť na zoznam článkov