Kategórie      
Novinky
Svadobný eshop Vydávamsa.sk

Chystáte svadbu? Náš svadobný eshop je tým správnym miestom pre Váš nákup. Či už hľadáte kompletnú svadobnú výzdobu alebo len pár svadobných doplnkov, ktoré chýbajú k dokonalosti, u nás nájdete to,...

viac
Doprava zdarma

Teší nás, že u nás nakupujete. Preto Vám ponúkame viac:   Dopravu zdarma máte už pri nákupe nad 75€ pri spôsobe dopravy Slovenskou poštou* alebo prostredníctvom služby Zásielkovňa. Dopravu zdarma kuriérom Vám dáme...

viac
Úvod NovinkyDoprava zdarma

Doprava zdarma

Teší nás, že u nás nakupujete. Preto Vám ponúkame viac:

 

Dopravu zdarma máte už pri nákupe nad 75€ pri spôsobe dopravy Slovenskou poštou* alebo prostredníctvom služby Zásielkovňa.

Dopravu zdarma kuriérom Vám dáme pri nákupe nad 100€.

 

* Pri doručení niektorých druhov tovaru z dôvodu ich hmotnosti, charakteru alebo rozmerov, je možné len doručenie kuriérom alebo prostredníctvom služby Zásielkovňa, spôsob doručenia Slovenskou poštou sa nezobrazuje.

Preto, ak objednávka obsahuje niektorý z týchto tovarov, doprava zdarma nad 75€ Slovenskou poštou sa na ňu nevzťahuje. Využite dopravu zdarma prostredníctvom služby Zásielkovňa. Doprava zdarma kuriérom je ponúknutá od sumy objednávky 100€.

 

Cena dopravy:

Slovenská pošta v rámci SR

Kuriér v SR

Suma objednávky

Hmotnosť zásielky

Cena dopravy

Suma objednávky

Cena dopravy


<75€

 


0-0,5kg

neaktualizované

<100€

neaktualizované

0,5-1kg

neaktualizované

1-2kg

neaktualizované

>100€

ZDARMA

>75€

max. 2kg

ZDARMA

 

 

V prípade vrátenia tovaru, ktorého cena je rozhodujúca pre poskytnutie dopravy zdarma, bude platba za vrátený tovar ponížená o prísluchajúcu cenu dopravy, ktorá bola poskytnutá zdarma.

 

DOPRAVA ZDARMA OD 75€