Kategórie      
Novinky
Svadobný eshop Vydávamsa.sk

Chystáte svadbu? Náš svadobný eshop je tým správnym miestom pre Váš nákup. Či už hľadáte kompletnú svadobnú výzdobu alebo len pár svadobných doplnkov, ktoré chýbajú k dokonalosti, u nás nájdete to,...

viac
Doprava zdarma

Teší nás, že u nás nakupujete. Preto Vám ponúkame viac:   Dopravu zdarma máte už pri nákupe nad 45€ pri spôsobe dopravy Slovenskou poštou* alebo prostredníctvom služby Zásielkovňa. Dopravu zdarma kuriérom Vám dáme...

viac
Úvod Pomoc pri nakupovaníVýmena a vrátenie tovaru

Výmena a vrátenie tovaru

Najdôležitejšia zo všetkého je pre nás spokojnosť každého nášho zákazníka v každom kroku objednávky, jej realizácie a samozrejme spokojnosť s tovarom samotným, jeho kvalitou, rozmermi a farbou.
Pri nakupovaní u nás Vám dávame 100% garanciu vrátenia peňazí, príp. výmeny tovaru za iný, pokiaľ Vám zakúpený tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje (veľkosť, farba a pod.)

Ako postupovať, keď Vám tovar nevyhovuje?

Výmenu alebo vrátenie tovaru je možné uskutočniť do 14 dní od prevzatia tovaru.

Nakoľko ako spotrebiteľ ste zodpovedný za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru, a toto zníženie hodnoty tovaru uhradiť doporučujeme, aby tovar, ktorý je predmetom vrátenia/výmeny bol  kompletný, nepoužitý, nepoškodený, v pôvodnom obale s pôvodnými štítkami, cenovkami a inými označeniami.


Vytlačte si a vyplňte prosím náš formulár pre odstúpenie od zmluvy - nájdete ho ako prílohu emailu o prijatí vašej objednávky alebo si ho stiahnite tu a spolu tovarom, ho dajte do pôvodného obalu a riadne zabaľte, tak aby sa znížilo riziko poškodenia tovaru počas jeho prepravy poštou. Doporučujeme Vám balík či list poistiť, nakoľko nepreberáme zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave tovaru späť k nám. Zásielky na dobierku nepreberáme!

Pre čo najhladší proces vrátenia, Vás zároveň prosíme a doporučujeme informovať nás emailom o odstúpení od zmluvy spolu so zaslaním podacieho čísla zásielky pre sledovanie zásielky.


Ak požadujte výmenu tovaru za iný, uskutočníme túto výmenu v súlade s našimi dodacími podmienkami o dostupnosti tovaru.
Ak cena pôvodného tovaru je vyššia ako novovybraný tovar, rozdiel Vám uhradíme na bankový účet uvedený vo formulári.
Ak žiadate vrátiť peniaze za zakúpený tovar, najneskôr do 14 dní Vám prevedieme na Váš bankový účet cenu zaplatenú za vrátený tovar. 


 DOPRAVA ZDARMA OD 59€