Kategórie      
Novinky
Svadobný eshop Vydávamsa.sk

Chystáte svadbu? Náš svadobný eshop je tým správnym miestom pre Váš nákup. Či už hľadáte kompletnú svadobnú výzdobu alebo len pár svadobných doplnkov, ktoré chýbajú k dokonalosti, u nás nájdete to,...

viac
Doprava zdarma

Teší nás, že u nás nakupujete. Preto Vám ponúkame viac:   Dopravu zdarma máte už pri nákupe nad 45€ pri spôsobe dopravy Slovenskou poštou*. Dopravu zdarma kuriérom Vám dáme pri nákupe nad 75€.   *...

viac
Úvod Pomoc pri nakupovaní Doručenie a platba

Doručenie a platba

Dostupnosť tovaru a doba odoslania:

Každý tovar, ktorý ponúkame v našom obchode má v detaile produktu uvedenú svoju dostupnosť. Dostupnosť uvádza dobu, za ktorú Vám bude tovar odoslaný, t.j. expedovaný zo skladu a odovzdaný pošte alebo kuriérskej spoločnosti. K tejto dobre je potrebné ešte prirátať dobu doručenia prislúchajúcu zvolenému spôsobu doručenia.

Tovar s označením Skladom odosielame štandardne do 2 pracovných dní.

Tovar s označením Na objednávku odosielame štandardne v priebehu 2-4 alebo 3-7 týždňov od objednania závisiac od druhu tovaru. (Táto doba predpokladá v daných týždňoch plný počet pracovných dní. Sviatky, dni pracovného pokoja môžu spôsobiť predĺženie dodacej doby.)

V prípade platby prevodom alebo vkladom na účet sa doba odoslania počíta odo dňa pripísania platby na náš účet.

Ak sa vyskytnú akekoľvek nepredvídateľné okolnosti, ktoré by mohli zdržať doručenie Vašej objednávky, kontaktujeme Vás telefonicky alebo emailom.

Spôsoby platby:

Pri vytváraní objednávky máte možnosť si vybrať z týchto spôsobov platby:

1. Platba v hotovosti pri osobnom odbere - je možná pri osobnom odbere v sídle prevádzkovateľa, bez poplatku


2. Platba na dobierku - platba v hotovosti pri doručení tovaru, platíte priamo kuriérovi alebo na pošte pri preberaní Vašej zásielky, poplatok 0.95€


3. Online platba kartou -platba platobnou kartou cez internet vopred,  po odoslaní objednávky budete presmerovaný na stránku prevádzkovateľa platobnej brány, kde zadáte svoje meno, číslo a platnosť karty, CVC2/CVV2 kód (my s Vašimi údajmi o platobnej karte vôbec neprichádzame do kontaktu), bez poplatku

 

4. Platba bankovým prevodom - platba bezhotovostným prevodom na náš účet vo VÚB banke, ako variabilný symbol prosím použite číslo Vašej objednávky, bez poplatku


5. Platba vkladom na účet - platba hotovostným vkladom na náš účet vo VÚB, ako variabilný symbol prosím použite číslo Vašej objednávky, poplatok 1.30€Spôsoby a cena doručenia:

Objednaný tovar Vám doručíme jedným z nasledujúcich spôsobov.

1. Osobný odber - tovar je možné si osobne vyzdvihnúť v sídle prevádzkovateľa v Stupave. O čase a termíne vyzdvihnutia Vás telefonicky informujeme.

Osobný odber je bez poplatku.

 

2. Slovenská pošta - objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučená zásielka. Štandardná doba doručenia je 1-3 pracovné dní od našej expedície. V prípade, ak v uvedenej dobe, ani nedostanete oznámenie o uložení zásielky na Vašej pošte, kontaktujte nás kvôli číslu zásielky.

Cena doručenia pri objednávke do 45€ závisí od stanovenej celkovej hmotnosti objednaného tovaru (vrátane vyžadovaného obalového materiálu) resp. spôsobu balenia. Príslušná cena je kalkulovaná automaticky a zobrazí sa Vám v košíku pri vytváraní objednávky (viď tabuľka nižšie).

Pri objednávke nad 45€ je doprava Slovenskou poštou zdarma*. 


3. Kuriérska služba - objednaný tovar Vám bude doručený kuriérskou službou DHL nasledujúci pracovný deň po našej expedícií. Nakoľko kuriér doručuje zásielky v pracovnom čase medzi 8-17hod., doporučujeme Vám  uviesť dodaciu adresu, na ktorej sa zdržiavate v pracovnom čase.

Cena doručenia je 3.50€ pre všetky objednávky do sumy 75€. Pri objednávke nad 75€ je doručenie zdarma. (Poplatok za platbu je účtovaný podľa zvoleného spôsobu platby.)

 

Cena dopravy:

Slovenská pošta

Kuriér

Suma objednávky

Hmotnosť zásielky

Cena dopravy

Suma objednávky

Cena dopravy


<45€

 


0-0,5kg

2,15€

<75€

3,50€

0,5-1kg

2,65€

1-2kg

3,65€

>75€

ZDARMA

>45€

max. 2kg

ZDARMA


Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

 

*Pri doručení niektorých druhov tovaru (čokoládky, svadobné poháre,....) je možné len doručenie kuriérom, spôsob doručenia Slovenskou poštou sa  nezobrazuje.

Preto, ak objednávka obsahuje niektorý z týchto tovarov, doprava zdarma nad 45€ Slovenskou poštou sa na ňu nevzťahuje. Doprava zdarma je ponúknutá od sumy objednávky 75€ (kuriérom).

Všetky objednávky nad 75€ sú zasielané výhradne kuriérom.