Kategórie      
Novinky
Svadobný eshop Vydávamsa.sk

Chystáte svadbu? Náš svadobný eshop je tým správnym miestom pre Váš nákup. Či už hľadáte kompletnú svadobnú výzdobu alebo len pár svadobných doplnkov, ktoré chýbajú k dokonalosti, u nás nájdete to,...

viac
Doprava zdarma

Teší nás, že u nás nakupujete. Preto Vám ponúkame viac:   Dopravu zdarma máte už pri nákupe nad 75€ pri spôsobe dopravy Slovenskou poštou* alebo prostredníctvom služby Zásielkovňa. Dopravu zdarma kuriérom Vám dáme...

viac
Úvod Pomoc pri nakupovaníDoručenie a platba

Doručenie a platba

Dostupnosť tovaru a doba odoslania:

Každý tovar, ktorý ponúkame v našom obchode má v detaile produktu uvedenú svoju dostupnosť. Dostupnosť uvádza dobu, za ktorú Vám bude tovar odoslaný, t.j. expedovaný zo skladu a odovzdaný pošte alebo kuriérskej spoločnosti. K tejto dobre je potrebné ešte prirátať dobu doručenia prislúchajúcu zvolenému spôsobu doručenia.

Tovar s označením Skladom odosielame štandardne ihneď.

Tovar s označením Na objednávku odosielame štandardne v priebehu 1-5 týždňov od objednania závisiac od druhu tovaru. (Táto doba predpokladá v daných týždňoch plný počet pracovných dní. Sviatky, dni pracovného pokoja môžu spôsobiť predĺženie dodacej doby.)

V prípade platby prevodom alebo vkladom na účet sa doba odoslania počíta odo dňa pripísania platby na náš účet.

Ak sa vyskytnú akekoľvek nepredvídateľné okolnosti, ktoré by mohli zdržať doručenie Vašej objednávky, kontaktujeme Vás telefonicky alebo emailom.

Spôsoby platby:

Pri vytváraní objednávky máte možnosť si vybrať z týchto spôsobov platby:

1. Platba v hotovosti pri osobnom odbere - bez poplatku, je možná pri osobnom odbere v showroome prevádzkovateľa v Stupave, osobný odber si zajednajte tu 


2. Platba na dobierku - poplatok 0.99€, platba v hotovosti pri doručení tovaru, platíte priamo kuriérovi alebo na pošte pri preberaní Vašej zásielky


3. Online platba kartou - bez poplatku, platba platobnou kartou cez internet vopred,  po odoslaní objednávky budete presmerovaný na stránku prevádzkovateľa platobnej brány, kde zadáte svoje meno, číslo a platnosť karty, CVC2/CVV2 kód (my s Vašimi údajmi o platobnej karte vôbec neprichádzame do kontaktu)

 

4. Platba bankovým prevodom - bez poplatku, platba bezhotovostným prevodom na náš účet vo Fio banke SK07 8330 0000 0028 0116 8101, ako variabilný symbol prosím použite číslo Vašej objednávky


Spôsoby a cena doručenia:

Objednaný tovar Vám doručíme jedným z nasledujúcich spôsobov.

1. Osobný odber - tovar je možné si osobne vyzdvihnúť v sídle prevádzkovateľa v Stupave. O čase a termíne vyzdvihnutia Vás telefonicky informujeme.

Osobný odber je bez poplatku.

 

2. Slovenská pošta - objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučená zásielka. Štandardná doba doručenia je 1-3 pracovné dní od našej expedície. V prípade, ak v uvedenej dobe, ani nedostanete oznámenie o uložení zásielky na Vašej pošte, kontaktujte nás kvôli číslu zásielky.

Cena doručenia pri objednávke do 45€ závisí od stanovenej celkovej hmotnosti objednaného tovaru (vrátane vyžadovaného obalového materiálu) resp. spôsobu balenia. Príslušná cena je kalkulovaná automaticky a zobrazí sa Vám v košíku pri vytváraní objednávky (viď tabuľka nižšie).

Pri objednávke nad 45€ je doprava Slovenskou poštou zdarma*. 


3. Kuriérska služba - objednaný tovar Vám bude doručený kuriérskou službou DHL nasledujúci pracovný deň po našej expedícií. Nakoľko kuriér doručuje zásielky v pracovnom čase medzi 8-17hod., doporučujeme Vám  uviesť dodaciu adresu, na ktorej sa zdržiavate v pracovnom čase.

Cena doručenia je 2,99€ pre všetky objednávky do sumy 59€. Pri objednávke nad 59€ je doručenie zdarma. (Poplatok za platbu je účtovaný podľa zvoleného spôsobu platby.)

 

Cena dopravy:

Slovenská pošta

Kuriér

Suma objednávky

Hmotnosť zásielky

Cena dopravy

Suma objednávky

Cena dopravy


<59€

 


0-1kg

2,49€

<59€

2,99€

 1-2kg  2,99
   

>59€

ZDARMA

  

 

Zásielkovňa v SR   Zásielkovňa do ČR 
Suma objednávky Hmotnosť zásielky Cena dopravy

Hmotnosť zásielky

Cena dopravy
<59€ 0-5kg 2,49€  0-5kg  4,49€
   5-10kg  6,49€
>59€ max. 5kg ZDARMA    


Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

 

4. Zásielkovňa v SR - objednaný tovar Vám bude doručený na vyzdvihnutie vo vybranom mieste pobočky zásielkovňa.sk 1 pracovný deň po našej expedícií. Cena doručenia je podľa hmotnosti zásielky 0-5kg 2,49€ a 5-10kg  4,49€. Pri nákupe nad 45€ a hmotnosti do 10kg je doručenie zdarma.


5. Zásielkovňa do ČR - objednaný tovar Vám bude doručený na vyzdvihnutie vo vybranom mieste pobočky na území Českej republiky zásilkovna.cz 1-2 pracovné dni po našej expedícií. Cena doručenia je podľa hmotnosti zásielky 0-5kg 4,49€, 5-10kg 6,49€.

 

*Pri doručení niektorých druhov tovaru (čokoládky, svadobné poháre,....) je možné len doručenie kuriérom alebo prostredníctvom Zásielkovne, spôsob doručenia Slovenskou poštou sa  nezobrazuje.

Preto, ak objednávka obsahuje niektorý z týchto tovarov, doprava zdarma nad 45€ Slovenskou poštou sa na ňu nevzťahuje, využite dopravu zdarma prostredníctvom Zásielkovne, alebo od sumy 75€ je možnosť dopravy zdarma kuriérom.

Všetky objednávky nad 75€ sú zasielané kuriérom alebo prostredníctvom služby Zásielkovňa. Cena dopravy Slovenskej pošty a kuriéra je platná len pre zásielky s doručením na územie Slovenska. Pre zaslanie do ČR využite zaslanie prostedníctvom Zásielkovne. Do iných štátov je cena stanovená individuálne na základe hmotnosti zásielky.

 

DOPRAVA ZDARMA OD 75€