Kategórie      
Novinky
Svadobný eshop Vydávamsa.sk

Chystáte svadbu? Náš svadobný eshop je tým správnym miestom pre Váš nákup. Či už hľadáte kompletnú svadobnú výzdobu alebo len pár svadobných doplnkov, ktoré chýbajú k dokonalosti, u nás nájdete to,...

viac
Doprava zdarma

Teší nás, že u nás nakupujete. Preto Vám ponúkame viac:   Dopravu zdarma máte už pri nákupe nad 45€ pri spôsobe dopravy Slovenskou poštou* alebo prostredníctvom služby Zásielkovňa. Dopravu zdarma kuriérom Vám dáme...

viac
Úvod O vydávamsa.sk

Svadobná výzdoba a design

Svadba Nina&Juraj

Kaštieľ Mojmírovce

"Spolupráca a komunikácia s agentúrou bola od začiatku veľmi efektívna a bezproblémová. Nemali sme jasnú predstavu o tom ako by naša výzdoba mala vyzerať a preto na prvom stretnutí nám predstavila rôzne možnosti ako sálu vyzdobiť. Prišla s mnohými skvelými nápadmi, do ktorých originálne zapracovala naše požiadavky. Agentúra nám navrhla aj dizajn menoviek a zasadací poriadok. Hneď prvá verzia sa nám zapáčila tak, že sme ju už nechceli meniť. Na ďalších dvoch stretnutiach nám bol predostretý návrh celkového dizajnu, spracovanie detailov a a padli konečné rozhodnutia. Kvetinová výzdoba bola prekrásna a bielo-fuksiová svieža letná výzdoba ohúrila nás aj svadobných hostí. Agentúra mi robila aj svadobnú kyticu, ktorá vynikajúco ladila s výzdobou. Ďakujeme jej za naozaj nádhernú výzdobu :)"

Svadba Miška & Lukáš

Neco Estate Winery, Modra

Svadba je jeden z najkrajších a najdôležitejších momentov v živote.

Každá nevesta, každý ženích túžia po tom, aby v tento deň bolo všetko dokonalé, očarajúce a nezabudnuteľné. Veľkú úlohu pri vytvorení nezabudnuteľnej svadobnej atmosféry a prostredia hrá celková svadobná  výzdoba.

Svadobná výzdoba by mala predovšetkým odrážať osobnosť svadobného páru, štýl a atmosféru. V neposlednom rade musí tiež ladiť s priestorom, v ktorom sa udalosť odohráva.

A keďže príprava a realizácia svadobnej výzdoby šitej na mieru je nesmierne časovo náročná a často oberá snúbenecký pár o čas, pridáva na nervozite pred blížiacim sa dňom D, ponúkame Vám možnosť odložiť starosti spojené s celkovou výzdobou a zveriť ju do našich rúk.

 

svadobna-agentura-vydavamsaVytvoríme pre Vás svadobný koncept odzrkadľujúci Vašu osobnosť, Váš štýl, vzájomný vzťah a lásku medzi Vami. Zapracujeme vybranú tému s prostredím, v ktorom sa bude Vaša svadba konať, tak aby sa vzájomne dotvárali v jeden harmonický celok.

A nech je všetko dokonalé, k  Vašej svadobnej výzdobe Vám samozrejme okrem kvetinovej výzdoby zo živých kvetov v prípade záujmu doladíme kyticu pre nevestu, družičky či pierko pre ženícha.


Aby ste sa pri rozhodovaní o výzdobe a rozpočtu vedeli lepšie zorientovať, ponúkame Vám na výber 3 základné balíky služieb. 

Popis jednotlivých balíčkov služieb nájdete tu:


svadobna-agentura-vydavamsa.sk

 

V prípade záujmu o cenovú ponuku, nás prosím kontaktujte emailom na info@vydavamsa.sk alebo telefonicky na 0948 881 775.

Uveďte prosím dátum, miesto konania, približný počet osôb a variant výzdoby. Overíme Vám daný termín, naše kapacity a kontaktujeme Vás ohľadne ďalšieho postupu.

DOPRAVA ZDARMA OD 45€