Kategórie      
Novinky
Svadobný eshop Vydávamsa.sk

Chystáte svadbu? Náš svadobný eshop je tým správnym miestom pre Váš nákup. Či už hľadáte kompletnú svadobnú výzdobu alebo len pár svadobných doplnkov, ktoré chýbajú k dokonalosti, u nás nájdete to,...

viac
Doprava zdarma

Teší nás, že u nás nakupujete. Preto Vám ponúkame viac:   Dopravu zdarma máte už pri nákupe nad 45€ pri spôsobe dopravy Slovenskou poštou* alebo prostredníctvom služby Zásielkovňa. Dopravu zdarma kuriérom Vám dáme...

viac

O nás

Náš svadobný e-shop www.vydavamsa.sk vznikol v roku 2011 s cieľom postupne vytvoriť miesto, kde budúca nevesta nájde všetko potrebné k tomu, aby jej deň D bol výnimočný a dokonalý. Za čas, ktorý sme na trhu sme získali mnoho spokojných zákazníkov, ktorí nás s radosťou odporúčajú ďalej.


Výrobcov a dodávateľov tovarov v našej ponuke si starostlivo vyberáme; sú to firmy s niekoľkoročnými skúsenosťami v svadobnom odvetví, čo zaručuje tovar najvyššej kvality. Cieľom je pre nás vždy spokojný zákazník.


V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne tovaru, poradenstva pri výbere, či dostupnosti, nás prosím kontaktujte na info@vydavamsa.sk alebo telefónnom čísle +421 944 328 701.

DOPRAVA ZDARMA OD 59€