Doručenie a platby

Vydávam sa

Dostupnosť tovaru a doba odoslania:

Každý tovar, ktorý ponúkame v našom obchode má v detaile produktu uvedenú svoju dostupnosť. Dostupnosť uvádza dobu, za ktorú Vám bude tovar odoslaný, t.j. expedovaný zo skladu a odovzdaný pošte alebo kuriérskej spoločnosti. K tejto dobre je potrebné ešte prirátať dobu doručenia prislúchajúcu zvolenému spôsobu doručenia.

Tovar s označením Skladom odosielame štandardne ihneď. Ak je objednávka prijatá do 12:00 hod., tovar je odovzdaný pošte alebo kuriérskej spoločnosti v deň prijatia objednávky.

Tovar s označením Na objednávku odosielame štandardne v priebehu 1-5 týždňov od objednania závisiac od druhu tovaru. (Táto doba predpokladá v daných týždňoch plný počet pracovných dní. Sviatky, dni pracovného pokoja môžu spôsobiť predĺženie dodacej doby.)

V prípade platby prevodom alebo vkladom na účet sa doba odoslania počíta odo dňa pripísania platby na náš účet.

Ak sa vyskytnú akékoľvek nepredvídateľné okolnosti, ktoré by mohli zdržať doručenie Vašej objednávky, kontaktujeme Vás telefonicky alebo emailom.

Spôsoby platby:

Pri vytváraní objednávky máte možnosť si vybrať z týchto spôsobov platby:

Platba v hotovosti pri osobnom odbere – bez poplatku, je možná pri osobnom odbere v showroome prevádzkovateľa vo Vitanovej.

Platba na dobierku – poplatok 1.00€, platba v hotovosti pri doručení tovaru, platíte priamo kuriérovi alebo na pošte pri preberaní Vašej zásielky.

Online platba kartou – bez poplatku, platba platobnou kartou cez internet vopred,  po odoslaní objednávky budete presmerovaný na stránku prevádzkovateľa platobnej brány, kde zadáte svoje meno, číslo a platnosť karty, CVC2/CVV2 kód (my s Vašimi údajmi o platobnej karte vôbec neprichádzame do kontaktu).

Platba bankovým prevodom – bez poplatku, platba bezhotovostným prevodom na náš účet vo VÚB banke SK64 0200 0000 0046 1068 8058, ako variabilný symbol prosím použite číslo Vašej objednávky

Spôsoby a cena doručenia:

Objednaný tovar Vám doručíme jedným z nasledujúcich spôsobov.

Osobný odber – tovar je možné si osobne vyzdvihnúť v sklade prevádzkovateľa vo Vitanovej. O čase a termíne vyzdvihnutia Vás telefonicky informujeme.

Osobný odber je bez poplatku.

Slovenská pošta – objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty ako Balík na adresu / Balík na poštu. Štandardná doba doručenia je 1-3 pracovné dní od našej expedície. Expres zásielka na adresu / Expres zásielka na poštu – štandardná doba doručenia je na nasledujúci pracovný deň od našej expedície.

Cena doručenia závisí od stanovenej celkovej hmotnosti objednaného tovaru (vrátane vyžadovaného obalového materiálu) resp. spôsobu balenia. Príslušná cena je kalkulovaná automaticky a zobrazí sa Vám v košíku pri vytváraní objednávky (viď tabuľka nižšie).

Do hmotnosti

Balík na adresu

Balík na poštu

Expres zásielka na adresu

Expres zásielka na poštu

1kg

        5,0 € 

        3,7 € 

        6,2 € 

        4,5 € 

2kg

        5,1 € 

        3,9 € 

        6,6 € 

        4,7 € 

3kg

        5,3 € 

        4,0 € 

        6,8 € 

        4,9 € 

5kg

        5,5 € 

        4,4 € 

        7,1 € 

        5,2 € 

10kg

        6,0 € 

        5,2 € 

        7,7 € 

        6,5 €