Kategórie      
Novinky
Svadobný eshop Vydávamsa.sk

Chystáte svadbu? Náš svadobný eshop je tým správnym miestom pre Váš nákup. Či už hľadáte kompletnú svadobnú výzdobu alebo len pár svadobných doplnkov, ktoré chýbajú k dokonalosti, u nás nájdete to,...

viac
Doprava zdarma

Teší nás, že u nás nakupujete. Preto Vám ponúkame viac:   Dopravu zdarma máte už pri nákupe nad 45€ pri spôsobe dopravy Slovenskou poštou*. Dopravu zdarma kuriérom Vám dáme pri nákupe nad 75€.   *...

viac

Ako pripraviť neodolateľný sladký svadobný bufetPridané: 11.09.2017

Candy bar alebo sladký bufet je obľúbenou súčasťou každej svadobnej výzdoby. Vyzerá veľmi štýlovo, môžete ho naaranžovať podľa vlastnej fantázie a zladiť v štýle svadby. A to najlepšie na Candy bare? Je plný lákavých sladkostí, ktorým neodolajú ani veľkí ani malí. Uznajte, že takto pôsobivo vystavené svadobné zákusky a pochutiny pôsobia oveľa efektnejšie, ako keby boli len poukladané na tanierikoch a rozdané na stoloch.

Zdroj: happywedd.com

 

Navyše je sladký bufet aj praktický. Pretože nikdy sa vám nepodarí rozdeliť svadobné zákusky na tanieroch medzi hostí tak, aby boli na každom všetky druhy a už vôbec nie tak, aby sa všetkým okolo sediacim ušlo z každého druhu zákusku. V Candy bare však hostia nájdu všetko pokope, stačí si vybrať a nabrať na tanierik to, na čo sa im zbiehajú slinky a pre všetkých je dosť.

Servírovacie pomôcky

K vytvoreniu lákavého Candy baru budete potrebovať tú správnu výbavu. Farebné svadobné cukríky najlepšie vyzerajú vo veľkých sklenených alebo plastových dózach, z ktorých si ich ľudia môžu naberať  praktickými naberačkami. Budú ich milovať hlavne deti, ktorým môžete do mištičiek namiešať niekoľko druhov cukríkov, ktoré môžu počas svadby pokojne zobkať. Svadobné mandle zas vyniknú vo veľkej miske, z ktorej sa dajú pohodlne naberať. Muffiny poukladajte na vysoký 3-poschodový stojan alebo na jednotlivé mini papierové stojančeky. Nesmú chýbať ani veselé slamky pre deti a k dispozícií pripravte aj svadobné servítky

ako-pripravit-svadobny-candy-bar

Zdroj: brides.com, deerpearlflowers.com

Označenie svadobných dobrôt

Teraz dajte vášmu svadobnému Candy baru tie správne farby a štýl. Na sklenené dózy nalepte etikety, na ktoré napíšte, čo sa v dóze nachádza. Vybrať si môžete z niekoľkých farieb, ktoré ladia k vašej výzdobe. Veľmi pekne vyzerajú aj čierne etikety imitujúce tabuľu, na ktoré môžete písať kriedou. Okrem nalepovacích etikiet môžete na dózy pripevniť aj roztomilé visačky alebo označiť jednotlivé zákusky a dobroty pomocou stojatých menoviek. Môžete tiež skombinovať všetko dokopy a váš svadobný bufet bude vyzerať naozaj pestro a veselo – na dózy nálepky a visačky, k zákuskom menovky.

Výzdoba sladkého bufetu

Vyzdobiť môžete aj samotné svadobné koláčiky. Veľmi vhodné sú na to práve svadobné muffiny, ktoré sú na svadbe obľúbeným koláčikom. Môžete ich poukladať do milých ozdobných košíčkov a ozdobiť milými zápichmi podľa štýlu vašej svadby. Napríklad romantickými srdiečkami, vlajočkami z prírodného materiálu alebo metalickými nápismi sweet, love, yum.

Naaranžované, vyzdobené a označené svadobné dobroty doplňte štýlovými doplnkami. Ponad svadobný bufet môžete zavesiť  farebné papierové girlandy a na stôl umiestniť drevené písmená a vytvoriť nápis Mr.&Mrs. alebo CANDY BAR. Nezabudnite na vázu s čerstvými kvetmi  s pridať môžete aj niekoľko balónov alebo farebných pom pomov.

ako-pripravit-svadobny-candy-bar

Zdroj: happywedd.com


Výber je pestrý a výzdobu Candy baru treba samozrejme zladiť k atmosfére a farbám vašej svadby. Či už pôjde o romantický, vintage alebo rustikálny štýl, určite si vyberiete. A tip na záver? Ak máte možnosť a hodí sa to k vašej svadobnej výzdobe, môžete k aranžovaniu sladkého bufetu pristúpiť aj netradične a kreatívne. Napríklad ho vytvoriť z drevených paliet či sudov. Starého kredencu alebo napríklad z mestského bicykla. Postaráte sa tak o originálny kúsok na vaše svadbe, ktorý zaručene očarí všetkých hostí.  


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár